PODSUMOWANIE JESIENI

MŁODZIKI - PODSUMOWANIE RUNDY JESIENNEJ SEZONU 2014/2015

Niedawno zakończyły się zmagania drużyny młodzików w rundzie jesiennej sezonu 2014/2015. Młodzicy trenera Damiana byli często zasilani grupą orlików trenujących na co dzień pod okiem trenera Grzegorza. Co najważniejsze byli oni ważnym ogniwem w drużynie i grali jak równy z równym ze starszymi od siebie. Rokuje to bardzo dobrze na przyszłość prowadzonej przez nas akademii.

Oto wszyscy zawodnicy, którzy zagrali w meczach ligowych:
Sebastian Schwigon (BR), Kacper Oleksowicz (BR), Krzysztof Koźmiński, Marcel Cygan, Tomasz Poliwoda, Kacper Stępień, Maksymilian Mazur, Alan Goldewicz, Marek Kostrz, Karol Wagner, Dawid Grega, Wiktor Lustig, Michał Matysek, Nataniel Możdżeń, Filip Żukowski, Daniel Matysek i Jakob Rychlik.

Tak po rundzie przedstawia się tabela ligowa:

Drużyna           Mecze         Punkty        Bramki

1. OKS Olesno                   9                27              65-14
  2. MKS I Kluczbork           9                24             105-10
  3. LZS Stal Osowiec         9                21              60-20
  4. Śląsk Łubniany             9                15              36-29
  5. MKS II Kluczbork          9                 15             39-40
  6. LZS Grodziec                9                 15             18-33
  7. Małapanew II Ozimek  9                 9              22-50
  8. LZS Rudniki                   9                3               8-45
  9. MKS Wołczyn               9                 3              12-54
  10. LZS Szczedrzyk            9                 3              14-84

Jak widać uplasowaliśmy się na trzeciej pozycji. Wygraliśmy 7 spotkań, natomiast 2 przegraliśmy. Pozostałe statystyki drużyny jak i statystyki indywidualne graczy są na naszej nowej stronie klubowej. Zachęcam do ich przeglądania.

W sobotę 15.11 o godzinie 16:00 odbyło się uroczyste zakończenie rundy. Chłopcy najpierw zagrali sparing wewnętrzny, później usiedliśmy w sali konferencyjnej i zjedliśmy przysmaki przygotowane przez rodziców. Zawodnicy dowiedzieli się kto wśród nich miał najlepszą frekwencję treningową, kto jak wypadł w testach przeprowadzanych pod koniec rundy. Dodatkowo trzech zawodników z najlepszą średnią ocen za mecze otrzymało pamiątkowe dyplomy, byli to:

I miejsce: Jakob Rychlik, średnia ocen: 5,0
II miejsce: Marcel Cygan, średnia ocen: 4,83
III miejsce: Sebastian Schwigon, średnia ocen: 4,6

Teraz już przenosimy się z treningami na halę. Czeka nas ciężka praca, aby zmniejszyć dystans do najlepszych drużyn. W zeszłym sezonie się to udało i mamy nadzieję, że w obecnym będzie podobnie. Mamy zamiar wziąć udział w kilku turniejach , oraz rozegrać dużo sparingów.

Chciałbym jeszcze raz serdecznie podziękować wszystkim zawodnikom za dobrą grę oraz ich rodzicom za zaangażowanie i pomoc w dowożeniu chłopaków na treningi.

trener Damian